Loading...

Turnee de tenis

Acasă / Turnee
12 – 14 Aprilie 2019 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 simplu – 15 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Petru Talmaciu (Tecuci)
  • Locul 2 Cristian Dobrea (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 12 jucatori inscriși
  • Locul 1 Ionel Manole (Movileni)
  • Locul 2 Valentin Radu (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 6 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Bogdan Tudor Gheorghita (Iasi)
22 – 24 Martie 2019 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Alex Dorus (Tecuci)
  • Locul 2 Cristian Dobrea (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Ionel Manole (Movileni)
  • Locul 2 Dan Stefanache (Vaslui)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Mircea Croitoru (Iasi)
  • Locul 2 Gabriel Cramba (Iasi)
Nivelul 6 dublu – 12 echipe înscrise
  • Locul 1 Ionut Manoliu (Tecuci), Valentin Radu (Tecuci)
  • Locul 2 Mircea Tutuianu (Vaslui), Marian Rosca (Vaslui)
15 – 17 Februarie 2019 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 12 echipe inscrise
  • Locul 1 Ionut Manoliu (Tecuci), Valentin Radu (Tecuci)
  • Locul 2 Petru Talmaciu (Tecuci), Alexandru Bivolariu (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 12 jucatori inscriși
  • Locul 1 Catalin Curteanu (Tecuci), Mihai Costea (Tecuci)
  • Locul 2 Mihai Rosca (Barlad), Constantin Spinu (Barlad)
Nivelul 7 dublu – 6 echipe inscrise
  • Locul 1 Gabriel Nitu (Tecuci), Amfilofie Gherasim (Adjud)
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Ioan Adrian Dobre (Prahova)
25- 27 Ianuarie 2019 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Petru Batara (Tecuci)
  • Locul 2 Cristian Dobrea (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 12 jucatori inscriși
  • Locul 1 Ionel Manole (Tecuci)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Sebastian Leu (Focsani)
Nivelul 7 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Valentin Radu (Tecuci)
  • Locul 2 Gabriel Ciuciu (Tecuci), Danut Stanescu (Tecuci)
7 – 9 Decembrie 2018 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Cristian Dobrea (Tecuci)
  • Locul 2 Petru Talmaciu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Mircea Croitoru (Iasi)
  • Locul 2 Narcis Petrea (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Jean Sorin Ibris (Barlad)
Nivelul 6 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Ionut Manoliu (Tecuci), Valentin Radu
  • Locul 2 Robert Nicusor Homescu (Tecuci), Gabriel Ciuciu (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Gabriel Nitu (Tecuci), Ionut Gherghe (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad), Constantin Spinu (Barlad)
17 – 18 Noiembrie 2018 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Gabriel Timbulea (Tecuci), Paduret Stefan (Tecuci)
  • Locul 2 Dan Neruja (Tecuci), Alexandru Bivolariu (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 9 jucatori inscriși
  • Locul 1 Catalin Curteanu (Tecuci), Mihai Costea (Tecuci)
  • Locul 2 Gabriel Ciuciu (Tecuci), Ionut Gherghe (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad), Constantin Spinu (Barlad)
  • Locul 2 Gabriel Nitu (Tecuci), Milica Plantos (Focsani)
20 -21 Octombrie 2018 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 10 jucatori inscrisi
  • Locul 1 George Grigore (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Manoliu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 12 jucatori inscriși
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani)
  • Locul 2 Costel Pamfile (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad)
  • Locul 2 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 6 echipe înscrise
  • Locul 1 Ionut Gherghe (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Vlad Calugareanu (Barlad), Jean Sorin Ibris (Barlad)
14 - 15 Aprilie 2018 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Relu Roscan (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Gabriel Cramba (Iasi)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani)
Nivelul 7 simplu – 9 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad)
Nivelul 6 dublu – 7 echipe înscrise
  • Locul 1 Constantin Spinu (Barlad), Mihai Rosca (Barlad)
  • Locul 2 Octavian Caroaie (Barlad), Jean Sorin Ibris (Barlad)
26 – 27 Martie 2016 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 18 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Eugen Floroiu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Ionel Julea (Galati)
  • Locul 2 Razvan Anghel (Adjud)
Nivelul 7 simplu – 12 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Liviu Ciprian Gavril (Iasi)
  • Locul 2 Marius Stancu (Vaslui)
Nivelul 7 dublu – 10 echipe înscrise
  • Locul 1 Valentin Radu (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gabriel Ciuciu (Tecuci), Danut Stanescu (Tecuci)
16 - 18 Februarie 2018 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 6 echipe inscrise
  • Locul 1 Mircea Tutuianu (Vaslui), Flavius Andrei Cepoi (Vaslui)
  • Locul 2 Eugen Floroiu (Tecuci), Florin Melinte (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 9 jucatori inscriși
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Jean Sorin Ibris (Barlad), Corneliu Ibanescu (Barlad)
Nivelul 7 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Gabriel Nitu (Tecuci), Catalin Curteanu (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
24- 26 Ianuarie 2018 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 14 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Florin Melinte (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Manoliu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 10 jucatori inscriși
  • Locul 1 Ionel Julea (Galati)
  • Locul 2 Marius Manea (Vaslui)
Nivelul 7 simplu – 10 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad)
  • Locul 2 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 10 echipe înscrise
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani), Petru Batara (Tecuci)
8 – 10 Decembrie 2017 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 26 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Andrei Cornia (Movileni)
  • Locul 2 Mircea Tutuianu (Vaslui)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Vlad Ghimpu (Bucuresti)
  • Locul 2 Costel Pamfile (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad)
Nivelul 7 dublu – 10 echipe înscrise
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani), Ionel Sturzu (Tecuci)
  • Locul 2 Costel Pamfile (Tecuci), Catalin Curteanu (Tecuci)
17 – 19 Noiembrie 2017 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Ion Sarandi (Republica Moldova), Nicolai Melintii (Republica Moldova)
  • Locul 2 Eugen Floriu (Cosmesti), Florin Melinte (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Narcis Petrea (Focsani), Razvan Anghel (Adjud)
  • Locul 2 Angelo Tatar (Constanta), Marian Daniel Capitan (Constanta)
Nivelul 7 dublu – 9 echipe înscrise
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gabriel Nitu (Tecuci), Ionut Manoliu (Tecuci)
21 – 22 Octombrie 2017 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Andrei Cornia Movileni)
  • Locul 2 Petru Batara (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani)
  • Locul 2 Narcis Petrea (Focsani)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad)
  • Locul 2 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 10 echipe înscrise
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Ionut Gherghe (Tecuci)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani), Gabriel Ciuciu (Tecuci)
22 – 23 Aprilie 2017 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Jean Metehau (Barlad)
  • Locul 2 Valentin Radu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Mihai Sebastian Gradinaru (Movilita)
  • Locul 2 Jean Sorin Ibris (Barlad)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad)
Nivelul 7 dublu – 9 echipe înscrise
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad), Marian Balaur (Barlad)
  • Locul 2 Gariel Ciuciu (Tecuci), Danut Stanescu (Tecuci)
24 – 26 Martie 2017 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 18 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Catalin Radita (Iasi)
  • Locul 2 Vlad Mihaly (Iasi)
Nivelul 6 simplu – 21 jucatori inscriși
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani)
  • Locul 2 Marius Stancu (Vaslui)
Nivelul 7 simplu – 10 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Gelu Bejan (Barlad)
  • Locul 2 Valentin Munteanu (Bacau)
Nivelul 6 dublu – 16 echipe înscrise
  • Locul 1 Danut Stanescu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Laurentiu Tufescu (Tecuci), Vlad Calugareanu (Barlad)
18 – 19 Februarie 2017 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Valentin Radu (Tecuci), Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Eugen Floriu (Cosmesti), Florin Melinte (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 12 echipe inscrise
  • Locul 1 Ionut Gherghe (Tecuci), Gabriel Ciuciu (Tecuci)
  • Locul 2 Valentin Radu (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 6 echipe înscrise
  • Locul 1 Gabriel Nitu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Vasile Pavel (Panciu), Amfilofie Gherasim (Adjud)
28 – 29 Ianuarie 2017 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Petru Batara (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Manoliu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 16 jucatori inscriși
  • Locul 1 Angelo Tatar (Constanta)
  • Locul 2 Jean Sorin Ibris (Barlad)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Valentin Munteanu (Bacau)
  • Locul 2 Florin Ancuta (Brasov)
Nivelul 6 dublu – 15 echipe înscrise
  • Locul 1 Narcis Petrea (Focsani), Razvan Anghel (Adjud)
  • Locul 2 Ionel Sturzu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
9 – 10 Decembrie 2016 – Cupa ROT – Turneu Gold
Nivelul 5 simplu – 24 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Mihai Radu (Movileni)
  • Locul 2 Jean Metehau (Barlad)
Nivelul 6 simplu – 18 jucatori inscriși
  • Locul 1 Mihai Sebastian Gradinaru (Movilita)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani)
Nivelul 7 simplu – 10 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Ovidiu Racosanu (Focsani)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad)
Nivelul 6 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Danut Stanescu (Tecuci), Laurentiu Tufescu (Tecuci)
  • Locul 2 Jean Sorin Ibris (Barlad), Mihai Rosca (Barlad)
18 – 19 Noiembrie 2016 – Romania Joaca Tenis la Dublu
Nivelul 5 dublu – 6 echipe inscrise
  • Locul 1 Valentin Radu (Tecuci), Ionut Manoliu (Tecuci)
  • Locul 2 Eugen Floriu (Cosmesti), Iacob Antal (Cosmest)
Nivelul 6 dublu – 9 echipe inscrise
  • Locul 1 Danut Stanescu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Mihai Sebastian Gradinaru (Movilita), Narcis Petrea (Focsani)
Nivelul 7 dublu – 4 echipe înscrise
  • Locul 1 Amfilofie Gherasim (Adjud), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Virgil Straistaru (Focsani), Firel Barsan (Focsani)
15 – 16 Octombrie 2016 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Valentin Radu (Tecuci)
  • Locul 2 Victor Ciulei (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani)
  • Locul 2 Costel Pamfile (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Gelu Bejan (Barlad)
Nivelul 6 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Danut Stanescu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Gherghe (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
23 – 24 Aprilie 2016 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 11 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Narcis Petrea (Adjud)
  • Locul 2 Alex Stefan Gherasim (Iasi)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Razvan Anghel (Adjud))
Nivelul 7 simplu – 6 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Amfilofie Gherasim (Adjud)
Nivelul 6 dublu – 13 echipe înscrise
  • Locul 1 Ionut Gherghe (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Danut Stanescu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
26 – 27 Martie 2016 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 15 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Alex Stefan Gherasim (Iasi)
  • Locul 2 Florin Avel (Urechesti)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Laurentiu Tufescu (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 6 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
  • Locul 2 Amfilofie Gherasim (Adjud)
Nivelul 7 dublu – 7 echipe înscrise
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani), Traian Vladimirescu (Focsani)
  • Locul 2 Ionut Gherghe (Tecuci), Flavius Mugurel Stan (Tecuci)
19 – 20 Februarie 2016 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 13 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Ionut Gherghe (Tecuci)
  • Locul 2 Alex Stefan Gherasim (Iasi)
Nivelul 6 simplu – 9 jucatori inscriși
  • Locul 1 Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Gabriel Ciuciu (Tecuci)
Nivelul 7 simplu – 6 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Valentin Munteanu (Bacau)
  • Locul 2 Vasile Pavel (Panciu)
Nivelul 6 dublu – 11 echipe înscrise
  • Locul 1 Virgil Straistaru (Focsani), Constantin Ciocarlan (Focsani)
  • Locul 2 Mihai Costea (Tecuci), Catalin Curteanu (Tecuci)
30 – 31 Ianuarie 2016 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 13 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Stefan Sebastian Ionita (Tecuci)
  • Locul 2 Ionut Manoliu (Tecuci)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Gabriel Ciuciu (Tecuci)
  • Locul 2 Laurentiu Tufescu (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 4 echipe înscrise
  • Locul 1 Iulian Costea (Tecuci), Laurentiu Tufescu (Tecuci)
  • Locul 2 Costel Pamfile (Tecuci), Gabriel Ciuciu (Tecuci)
Nivelul 7 dublu – 6 echipe înscrise
  • Locul 1 Gabriel Nitu (Tecuci), Iulian Costea (Tecuci)
  • Locul 2 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Virgil Straistaru (Focsani)
12 – 13 Decembrie 2015 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 16 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Ionut Gherghe (Tecuci)
  • Locul 2 Florin Avel (Urechești)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Mihai Sebastian Gradinaru (Movilita)
  • Locul 2 Costel Manea (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 10 echipe înscrise
  • Locul 1 Marian Minea (Adjud), Cristian Enache (Adjud)
  • Locul 2 Dan Ifrim (Adjud), Amfilofie Gherasim (Adjud)
Nivelul 7 dublu – 6 echipe înscrise
  • Locul 1 Georgel Donea (Braila), Neculai Cojocaru (Buzau)
  • Locul 2 Laurentiu Tufescu (Tecuci), Gabriel Nitu (Tecuci)
14 – 15 Noiembrie 2015 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu – 14 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Stefan Sebastian Ionita (Tecuci
  • Locul 2 Florin Avel (Urechești)
Nivelul 6 simplu – 8 jucatori inscriși
  • Locul 1 Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Mircea Calburean (Bacau)
Nivelul 6 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Gabriel Ciuciu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Flavius Mugurel Stan (Tecuci), Ionut Gherghe (Tecuci)
17 – 18 Octombrie 2015 – Cupa ROT – Turneu Silver
Nivelul 5 simplu - 8 jucatori inscrisi
  • Locul 1 Florin Avel (Urechești)
  • Locul 2 Marius Știrbăț (Urechești)
Nivelul 6 simplu – 9 jucatori inscriși
  • Locul 1 Constantin Balan (Roman)
  • Locul 2 Laurențiu Tufescu (Tecuci)
Nivelul 6 dublu – 8 echipe înscrise
  • Locul 1 Dănut Stanescu (Tecuci), Costel Pamfile (Tecuci)
  • Locul 2 Laurențiu Tufescu (Tecuci), Iulian Costea (Tecuci)